Евакуатор по Львову 777 – евакуатори по ситуації

Евакуатор Львів

Евакуатор Львів 777 це надійний сервіс евакуатора.

Евакуатор по Львову  “777”  в місті Львові в даний час володіє  трьома евакуаторами, котрі здатні виконати завантаження та розвантаження на платформі будь яких автомобілів та техніки при будь яких поламках чи ДТП. Наші евакуатори працюють цілодобово, як по Львову так і по львівській області.

Насправді майже немає такої ситуації на дорозі, по виклику на яку, ми би не змогли приїхати. Це мав би бути кінець світу, аби Евакуатор Львів 777 не допоміг своєму улюбленому і новому клієнту. Тому ми кажемо, що ми завжди поруч.

Якщо ви їхали не сам а з компанією чи з сім’єю, то в нагоді стане наш евакуатор по Львову  – гарний і новий Мерседес Спринтер на 5 пасажирських місць. Максимальна вага завантаження – 5 тонн.

Для 6-тонних автомобілів, мікроавтобусів чи автобусів, техніки та агрегатів є наш біленький та гарненький Івеко. Він швидко приєде по терміновому виклику.  Евакуатор по Львову та області доїде в будь яку локацію..

А для ще евакуатор по Львову “777” для більш масивнішої техніки та автомобілів, має сірого Мерседеса. Він бере на борт до 7 тонн, і в ньому є “спалка”, для дуже втомлених водіїв вантажівок чи бусів) Наш Евакуатор Львів 777 має також евакуатори по Львівській області.

Якщо вас цікавить замовлення евакуатора по Львову, то не зволікайте. Телефонуйте просто зараз, і назвавши промокод “Евакуатор Львів 777” отримайте свою персональну знижку на евакуацію автомобіля. Ну або просто, запишіть наш номер в свій смартфон чи телефон, рано чи пізно ви зможете допомогти собі чи другу, просто маючи цей номер телефону в загашнику.

Евакуатор Львів – ми працюємо 24 години на добу, у свята та без вихідних!

Приєднуйтесь до нас на Facebook Евакуатор 777 та слідкуйте за останніми новинами!

https://www.evakuator777.lviv.ua/  > Евакуатор Львів 777 – чесні ціни та оперативна допомога в дорозі.

☎ (068) 61-61-510 та ☎ (093) 45-46-701
Працюємо по Львову, області, всій території України та Європі!

також запрошуємо прочитати наші нові статті :

https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-777-7-rokiv-na-rynku/
https://www.evakuator777.lviv.ua/jakisni-poslugi-evakuatora-u-lvovi/
https://www.evakuator777.lviv.ua/terminovij-vyklyk-evakuatora-u-lvovi/
https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-777-pracuje-po-oblasti/
https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-poruch/

Евакуатор по Львову
Евакуатор Львів 777
Евакуатор по Львову
Евакуатор Львів 777
Евакуатор по Львову
Евакуатор Львів 777
Евакуатор Львів
Евакуатор Львів 777
евакуатор Львів
Евакуатор Львів 777
Евакуатор Львів
Евакуатор Львів 777

2 comments on “Евакуатор по Львову 777 – евакуатори по ситуації

  1. Кількість автомобілів нестримно збільшується. Але, на жаль, така тенденція призводить до збільшення числа дорожніх подій, поломок, у результаті яких машина втрачає мобільність. Перед власниками постає питання, як викликати евакуатор у Львові дешево й швидко? Статистика свідчить, що пропорційно кількості аварійних ситуацій зростає потреба водіїв замовити евакуатор у Львові недорого для доставки автівки у пункт ремонту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *