Евакуатор Львів 777 – Швидкий Евакуатор Вашого Міста

евакуатор львів 777

Евакуатор Львів 777 – чесні ціни та оперативна допомога.

☎ (068) 61-61-510 та ☎ (093) 45-46-701
Працюємо по Львову, області, всій території України та Європі!

Для сучасних українців автомобіль вже давно не розкіш, а надійний помічник. Але немає нічого вічного і усе має здатність виходити з ладу (часто в найбільш непідходящий для того момент). Тому пропонуємо послуги евакуатора у Львові та області. Евакуатор Львів 777 – надйний помічник, коли не їде авто або Ви потрапили у ДТП.

Наш Евакуатор 777 завжди виїздить вчасно та евакуйовує Ваше авто в найкоротші терміни. Саме наш Евакуатор 777 має доступні ціни та якісний сервіс евакуатора у Львові та області.

Пропонуємо відвідати нашу сторінку у Facebook: Евакуатор 777

Саме в нас Ви можете отримати помірні ціни та знижки на повторне замовлення евакуатора у Львові.

Евакуатор Львів 777 якісно відрізняється від конкурентів. Ви запитаєте чим саме наші евакуатори у Львові відрізняються від решти. Будь ласка –

Евакуатори, котрі їздять в нашій компанії нові. Чисті салони та повністю технічно справні, вони готові до будь яких викликів.

Евакуація автівки, річ не з приємних, але ми знаємо як покращити вам настрій навіть в скрутну хвилину. Наші евакуатори працюють по терміновому виклику, тому не доведеться довго чекати.

Наші ціни вкрай демократичні і безапеляційно прозорі. В новому салоні евакуатора можуть їхати усі пасажири легкової автівки. Дуже просторий салон – 5 пасажирських місць та ваша надійно закріплена автівка позаду. Це суттєва перевага, котрою мало хто може похизуватись.

Також Евакуатори Львів 777 обладнані світловими помаранчевими маячками безпеки. Такі нормативи передбачені не тільки внутрішними стандартами, але й міркуваннями безпеки з дотриманням ПДР. Габаритний вантаж позаду, одразу помітніший коли евакуація відбувається саме по таким правилам.

Ми перевозимо раритетні автомобілі, дорогу туристичну самохідну техніку, віп автомобілі, буси, джипи, звичайні автівки і мототехніку. Логістика та послуги евакуатора у Львові це Евакуатор 777.

також запрошуємо прочитати наші нові статті :

https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-777-7-rokiv-na-rynku/
https://www.evakuator777.lviv.ua/jakisni-poslugi-evakuatora-u-lvovi/
https://www.evakuator777.lviv.ua/terminovij-vyklyk-evakuatora-u-lvovi/
https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-777-pracuje-po-oblasti/
https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-poruch/

Ось реальні фото евакуатора в процесі виконання кропітливої евакуації авто та техніки у Львові:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *