Евакуатор Львів 777 – філософія допомагати

Евакуатор Львів

Евакуатор Львів 777 : Ми допомагаємо тим, хто в є в скрутній автомобільній ситуації.

Евакуатор Львів 777 – надійний помічник в дорозі, для будь якого траспортного засобу, що опинився в скрутній ситуації. Евакуатори працюють цілодобово у Львові та по львівській області, тому ви можете викликати евакуатор цілодобово, в будь якому місці та в будь який час.

Наша служба евакуаторів, здійснює цілодобову евакуацію автомобілів, мотоциклів і спецтехніки за найкращими тарифами в регіоні. Техніка чергує у всіх районах Львова і більшості міст львівської області, тому час подачі складає в середньому по місту 10-15 хвилин, а по області 20-30 хвилин.

У нашому розпорядженні – нові сучасні автоевакуатори, призначені для перевезення машин з будь-яким дорожнім просвітом і будь-якими поламками, навіть якщо у авто не залишилось коліс, ми все одно спеціальними засобами, акуратно його завантажимо на платформу евакуатора. Гарантуємо безпечне і дбайливе транспортування, в тому числі, авто з заблокованими колесами, кермом або після серйозних ДТП.

Евакуатор 777 має суттєві переваги перед конкурентами, і ось вони 🙂
  1. У нас доступні демократичні ціни – в середньому на 20% нижчі за ринкові. Ми не залучаємо посередників, а маємо власний автопарк і постійний штат водіїв, тому підтримуємо мінімальні тарифи.
  2. Знижки для постійних клієнтів до 35% та регулярно проводимо вигідні акції. Евакуатор Львів 777 допомагає тим хто потребує евакуації автомобіля, і завжди дбає про якісний сервіс.
  3. Весь спектр послуг по евакуації та підвозу клієнтів.  Виконуємо евакуацію легкових автомобілів, мотоциклів, легких комерційних машин, мікроавтобусів, автобусів, позашляховиків, спецтехніки, будівельної техніки, с\г техніки та тракторів .
  4. Цілодобова робота – ви можете викликати Евакуатор 777 в будь-який час доби, при будь-якій погоді і дорожньої ситуації. Прийдемо на допомогу, якщо ваше авто несподівано зламалося, стало учасником ДТП, виявилося в кюветі або загрузла в снігу.
  5. Професійно – даємо гарантію безпеки вашого авто на всіх етапах евакуації авто, завантаження-розвантаження і транспортування. Усі наші водії мають необхідні доступи до управління евакуаторами у Львові, області, в Україні та за кордоном.
  6. Евакуатори нашої служби “Евакуатор 777” чергують у багатьох районах міста, на великих автошляхах і на важливих транспортних розв’язках. Ми не тільки чекаємо виклика клієнта, а й моніторимо важливі інформаційні ресурси, для допомоги в потрібний час в потрібному місці. Бо наша філософія, допомагати!
  7. Евакуатор Львів 777 вирішує нестандартні задачі. Подача евакуатора в Карпатах? Не проблема! Снігу по коліно, а треба терміновий евакуатор у Львові та області? Не проблема! Забезпечимо дбайливу завантаження транспортного засобу навіть з важкодоступних місць, поставимо машину на колеса після перекидання, надамо екстрену технічну допомогу.

Евакуатор Львів 777

Ми перевозимо раритетні автомобілі, дорогу туристичну самохідну техніку, віп автомобілі, буси, джипи, звичайні автівки і мототехніку. Логістика та послуги евакуатора у Львові це Евакуатор 777.

Ось реальні фото евакуатора в процесі виконання кропітливої евакуації авто та техніки у Львові:

Евакуатор Львів 777 – чесні ціни та оперативна допомога.

☎ (068) 61-61-510 та ☎ (093) 45-46-701

Працюємо по Львову, області, всій території України та Європі!

Відвідайте нашу сторінку у Facebook: Евакуатор 777

Евакуатор 777

також запрошуємо прочитати наші нові статті :

https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-777-7-rokiv-na-rynku/
https://www.evakuator777.lviv.ua/jakisni-poslugi-evakuatora-u-lvovi/
https://www.evakuator777.lviv.ua/terminovij-vyklyk-evakuatora-u-lvovi/
https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-777-pracuje-po-oblasti/
https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-poruch/

Евакуатор по області
Евакуатор Львів 777
Евакуатор по області
Евакуатор Львів 777
Евакуатор по області
Евакуатор Львів 777
Евакуатор Львів
Евакуатор Львів 777
Евакуатор Львів
Евакуатор Львів 777

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *