Евакуатор Львів 777 – допомога авто в подорожі

евакуатор Львів

Евакуатор Львів 777 – допомога авто в подорожі

Евакуатор Львів 777 рекомендує для тих, хто зібрався в подорож на машині. Далека дорога чи коротенький тріп — ваше авто однаково доведеться перевірити на справність. А на що саме треба звернути увагу? Термінова евакуація автомобіля Евакуатор Львів 777 підказує початківцям за кермом та нагадує досвідченим водіям.

Що перевірити в автівці перед подорожжю, щоб не довелось викликати евакуатор?

Перш ніж залізти під капот, радимо все ж записати номер служби евакуації Евакуатор Львів 777. Дорога, як не дивись — річ дуже непередбачувана. Та й будь-яка техніка має властивість виходити з ладу. Тож для власного заспокоєння та безпеки номер евакуатора завжди треба мати напоготові. 

Евакуатор Львів 777 – чесні ціни та оперативна допомога.

☎ (068) 61-61-510 та ☎ (093) 45-46-701
Працюємо по Львову, області, всій території України та Європі!

Пропонуємо відвідати нашу сторінку у Facebook: Евакуатор 777

А тепер подивімося, як можна підготувати й вашу автівку до подорожі.

Евакуатор Львів 777 радить проконтролювати рівень охолоджувальної й гальмівної рідини. Давно не міняли масла, виправляйте ситуацію. Інакше ризикуєте не тільки не доїхати до місця призначення, а й капітально ремонтувати двигун.  

Перевірте рідину в бачку омивача, а взимку замініть її на охолоджуючу рідину. Заправте кондиціонер, якщо він є. Оцініть стан шин і тиск. Якщо попереду поїздка по рівній дорозі, то тиск можна трохи підняти – так керованість стане вищою, а витрата палива зменшиться. Також перевірте балансування коліс. Зазирніть й до гальм. Якщо плануєте довгу подорож, поїздку по поганих дорогах або маршрут крізь гірську місцевість, міняйте колодки при зносі від 50%. Не забувайте перевірити ручне гальмо.

Якщо в авто вже чималий пробіг — перевірте генератор. Найчастіше проблема в зносі або ослабленні ременя. Обов’язково перевірте ремені й подушки. Фари, задні ліхтарі, поворотники та звуковий сигнал повинні бути справні. Оптика неодмінно має бути чиста.

Перевірте, чи добре у вас укомплектована автомобільна аптечка. Чи достатньо інструментів ви взяли в дорогу, на випадок поломки авта. Вогнегасник, трос, ліхтарик, помпа, знак аварійної зупинки — все це теж повинно бути в машині. 

Ну і звісно, запишіть номер Евакуатор 777, на випадок, якщо в дорозі станеться щось непередбачуване. Ми працюємо в межах міста Львова, а також виїжджаємо на допомогу по області та по всій території України. І завжди раді допомогти!

Евакуатор 777 – Швидко Якісно Надійно! ☆☆ Терміновий Евакуатор ☆☆ Комфортний Евакуатор ☎ (068) 61-61-510 та ☎ (093) 45-46-701

https://www.evakuator777.lviv.ua/евакуатор-львів-777-допомога-авто-в-подорожі/ ‎

Евакуатор Львів – ми працюємо 24 години на добу, та без вихідних!

Приєднуйтесь до нас на Facebook Евакуатор 777 та слідкуйте за останніми новинами!

також запрошуємо прочитати наші нові статті :

https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-777-7-rokiv-na-rynku/
https://www.evakuator777.lviv.ua/jakisni-poslugi-evakuatora-u-lvovi/
https://www.evakuator777.lviv.ua/terminovij-vyklyk-evakuatora-u-lvovi/
https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-777-pracuje-po-oblasti/
https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-poruch/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *