Евакуатор Львів – треба для яких автомобілів?

евакуатор львів 777

Виклик евакуатора у Львові

Евакуатор Львів 777 завше на дзвінку і в роботі, коли необхідна допомога. Виклик евакуатора, це така річ, з якою стикалось дуже багато водіїв. Переважна більшість, хто викликав евакуатор у Львові вперше, задавалися такими запитаннями, на котрі ми зараз дамо вам вичерпні відповіді.

Чи потрібно для моєї машини викликати евакуатор?

Якщо ви не дуже любите свою автівку, то відповідь буде ні. Тягніть її “буксом”, або лишайте до кращих часів, ну але звісно асе згідно ПДР. Бо інакше ніяк, тільки так!)
Якщо ви любите свою автівку, то викликати евакуатор у Львові – саме те! Важливо знати, що транспортування автівки евакуатором для автомобілів на автоматичній коробці є необхідною умовою її довготривалої експлуатації. Дехто скаже, що нічого страшного, з десяток кілометрів можна і на буксирі проїхати до СТО, не перевищуючи швидкість 25-30 км на год. І нормально. Тоді ми відповімо, що ця економія нічого не варта, адже хоч і автівка поїде після такого, але ресурс АКПП буде суттєво зменшений. Тому викликати евакуатор у Львові буде саме те рішення, від якого виграють і водій і автомобіль.

Яка має бути вага автомобіля, аби Евакуатор Львів 777 міг його евакуювати?
Вага транспортного засобу для евакуації не має перевищувати 7 тон. Більшість малолітражних автівок мають вагу – до 1,5 тонни, представницький клас, седани – до 2,2 тонн, позашляховики, біг-фути – до 3,5 тонн, мікроавтобуси, та міні автобуси – до 4 тонн. Тобто наш Евакуатор Львів 777 в більшості випадків здатний брати на борт подвійну вагу автомобіля. Це вражає!

А якщо водій був с пасажирами в дорозі і трапилась халепа з авто?
Не питання! Салони деяких наших евакуаторів мають 5 пасажирських місць. Більшість автівок мають саме таку кількість місць в салоні. Тому для нас не проблема підвезти по дорозі веселу та шумну “кампашку”, чи сім’ю з дітьми. Салони наших евакуаторів у Львові завжди чисті та охайні, приємно пахнуть, влітку працює кондиціонер, а взимку добротна тепла мерседесівська пічка. Евакуатор Львів 777 – це комфорт та впевненість.

Евакуатор у Львові – Швидко Якісно Надійно! ☆☆ Терміновий Евакуатор ☆☆ Евакуатор ☎ (068) 61-61-510 та ☎ (093) 45-46-701

також запрошуємо прочитати наші нові статті :

https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-777-7-rokiv-na-rynku/
https://www.evakuator777.lviv.ua/jakisni-poslugi-evakuatora-u-lvovi/
https://www.evakuator777.lviv.ua/terminovij-vyklyk-evakuatora-u-lvovi/
https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-777-pracuje-po-oblasti/
https://www.evakuator777.lviv.ua/evakuator-lviv-poruch/

Евакуатор Львів – треба для яких автомобілів?

евакуатор львів 777
Евакуатор Львів

2 comments on “Евакуатор Львів – треба для яких автомобілів?

  1. Ваш Евакуатор Львів 777, то якійсь самольот – прилетів до мене через 7 хвилин після того, як я стала на Руській на трамвайній колії. Добре, що мужчини допомогли відштовхати автівку з колії, бо був би суттєвий затор. Час евакуації склав 1 хвилину. Дякую Дімончік) Згідно моєї версії – Ти найкращій водій евакуатора у Львові. Раджу усім робити виклик Евакуатора Львів 777 тут на сайті або по телефонам. Неодмінно та оперативно, дійсно терміновий виклик евакуатора у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *